ENHA CAMP

Prázdniny plné zábavy, kamarádů a hlavně trampolín!
Naše příměstské tábory nabízejí dětem především sociální interakci, fyzickou aktivitu, zábavu, vzdělávání a rozvoj samostatnosti. Děti získávají nové zážitky a dovednosti, rozvíjejí sebevědomí a vytvářejí nová přátelství. Naše tábory pomáhají dětem odpočinout si od školní rutiny a zlepšit celkové zdraví.
Prázdniny plné zábavy, kamarádů a hlavně trampolín!

Pro koho to je?

Vhodné pro děti od 7 do 15 let. Týden zaměřený na hry a zábavu, které spojuje neustálý pohyb.

Co je v ceně?

Cena zahrnuje bohatý program, 2x svačinu, oběd, pitný režim, návštěvu laser game, profi trenérský dohled a v případě vhodného počasí i venkovní sportovní aktivity.

Jak to probíhá?

Sraz je ráno mezi 7 a 9 hodinou, čas převzetí dětí zpět je od 16 hodin.

Chystané příměšťáky v ENHA FREESTYLE

Máme pro tebe připravených 5 skvělých příměšťáků!

08. – 12. 07. 2024
ENHA CAMP 1

Začínáme prvním ENHA CAMPem – příměšťákem pro všechny aktivní skokany. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

22. – 26. 07. 2024
ENHA CAMP 2

A máme tu druhý ENHA CAMP – příměšťák, kde musíš být. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

29. 07. – 02. 08. 2024
ENHA CAMP 3

Prázdniny jsou v plném proudu a my máme pro tebe připravený již třetí ENHA CAMP – příměstský tábor pro všechny aktivní sporťáky. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

12. – 16. 08. 2024
ENHA CAMP 4

Užil sis toho už hodně, škola pořád v nedohlednu a ještě si u nás nebyl? Honem, ať to stihneš! Máme pro tebe připravený již čtvrtý ENHA CAMP – příměstský tábor pro všechny aktivní sportovní nadšence. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

26. – 30. 08. 2024
ENHA CAMP 5

Pojď si s námi užít konec prázdnin! Připravili jsme pro tebe náš poslední letní příměšťák – pátý ENHA CAMP – příměstský tábor pro všechny aktivní skokany. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení. Tak si pospěš, ať to stihneš!

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

Náš ENHA Camp nabízí nabitý program s profesionálním trenérským zastoupením v jedinečném místě, spojujícím parkourovou halu a trampolíny, kde se dá parádně vyřádit!

REZERVACE