Co si mám 

vzít na sebe?

Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně. Na co určitě nezapomeňte, jsou náhradní ponožky, bez těch je na trampolíny vstup zakázán. Pokud je stejně zapomenete, můžete si je zakoupit na recepci. Na trampolínách skákejte klidně v převleku slona, pokud vám nebude moc těsný. Stačí tedy obvyklé sportovní oblečení bez opasků a zipů, doporučujeme dlouhý rukáv a sportovní kalhoty či tepláky.

01

Proč zrovna k nám?

Protože pouze u nás si zaskáčete na profesionálních trampolínách,  navíc můžete využít služeb školených trenérů s licencí. Navíc pouze u nás můžete využít služeb školených trenérů s licencí.

02

Pro koho to je?

Rozhodně jsme tu pro všechny. Ale pozor! Existuje velké riziko, že když k nám budete chodit pravidelně, stane se z vás profík a už nebudete chtít přestat. Věděli jste, že za hodinu skákání spálíte více kalorií, než za hodnu běhu?

03

Můžou i děti?

Určitě ano. Snažíme se pohyb u dětí podporovat, co nejvíc to jde. Proto nabízíme vedle klasických sportovních kroužků také celoroční programy pro školy a volnočasová sdružení. Pokud máte jakoukoliv poptávku, u které potřebujete individuální přístup a ceník, neváhejte se na nás obrátit.

Doporučujeme rezervaci

Záleží na vás. Pokud chcete, přihlaste se k nám na lekce a pravidelně se zlepšujte v předem určených časech. Pokud preferujete svobodnou volbu a nárazové sportování, přijďte prostě, jak se vám to bude hodit. Doporučujeme jen předem zavolat a zjistit, zda máme volno. Rezervaci si můžete udělat i online.

Oslavy narozenin

Dárkové poukazy

Akce pro školy

Teambuildingy

Sportovní kroužky

Individuální lekce

REZERVACE