Akce

pro celou rodinu.

Přijďte si užít kopec zábavy do jedinečného trampolínového a parkourového centra na Ostravsku do ENHA Freestyle haly.

Máme tady pro každého něco, jsme ENHA!

Oslavy narozenin

Dárkové poukazy

Akce pro školy

Teambuildingy

Sportovní kroužky

Individuální lekce

Události v ENHA FREESTYLE

Každý měsíc máme pro tebe připravené supr akce zaměřené na aktivní pohyb a zábavu.

11. – 15. 03. 2024
Jarňáky s ENHA

Užij si jarňáky s ENHA! Po celý týden jsme pro tebe posunuli otevíračku už od 09:00 hodin.

28. 03. – 01. 04. 2024
Velikonoce s ENHA

Užij si Velikonoce s ENHA! O svátcích měníme otevíračku tak, aby jsi mohl skákat už od rána. Sleduj náš FB a webovky.

19. 04. 2024
ENHA NIGHT

Přespávačka pro všechny skokany. Noc plná aktivní zábavy, soutěží, společného tréninku. Naučíš se nové triky, zasportuješ a najdeš i nové kámoše. Pitný režim a něco dobrého pod zub bude zajištěno.

Začínáme už v 17:00, aby si i rodiče mohli užít skvělý večer v kině nebo divadle.

01. a 08. 05. 2024
Státní svátky

Zkraje května, 01. a 08. 05. 2024 máme pro tebe připravenou změnu otevíračky už od 09:00 hod. Namaž chodidla a přijeď si zablbnout.

21. 06. 2024
ENHA NIGHT

Oslav s námi konec školy ještě než začnou prázdniny na přespávačce v ENHA. Čeká tě opět noc plná aktivní zábavy, soutěží a skvělých tréninků s našimi trenéry. Pitný režim a něco dobrého pod zub bude zajištěno.

Začínáme už v 17:00, aby si i rodiče mohli užít skvělý večer v kině nebo divadle.

28. 06. 2024
Konec roku

Tak ses konečně dočkal. Je to tu! Ať je už vízo jaké chce, začínají prázdniny. Ty máš klid, rodičům směna teprve začíná. Vem kámoše a hned po návštěve mekáče si přijeď skočit k nám na trampošky.

Jo a vem si fusekle! Naboso to nedáváme 🙂

08. – 12. 07. 2024
ENHA CAMP 1

Začínáme prvním ENHA CAMPem – příměšťákem pro všechny aktivní skokany. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

22. – 26. 07. 2024
ENHA CAMP 2

A máme tu druhý ENHA CAMP – příměšťák, kde musíš být. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

29. 07. – 02. 08. 2024
ENHA CAMP 3

Prázdniny jsou v plném proudu a my máme pro tebe připravený již třetí ENHA CAMP – příměstský tábor pro všechny aktivní sporťáky. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

12. 08. – 16. 08. 2024
ENHA CAMP 4

Užil sis toho už hodně, škola pořád v nedohlednu a ještě si u nás nebyl? Honem, ať to stihneš! Máme pro tebe připravený již čtvrtý ENHA CAMP – příměstský tábor pro všechny aktivní sportovní nadšence. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení.

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

26. 08. – 30. 08. 2024
ENHA CAMP 5

Pojď si s námi užít konec prázdnin! Připravili jsme pro tebe náš poslední letní příměšťák – pátý ENHA CAMP – příměstský tábor pro všechny aktivní skokany. Náš tábor je zaměřený na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. Čeká tě návštěva LASER GAME centra, malá exkurze u sousedů v hasičárně (pokud zrovna nebudou na výjezdu) a také venkovní aktivity dle počasí. Zázemí je připraveno, jídlo a pití zajistíme a určitě bude i nějaké překvapení. Tak si pospěš, ať to stihneš!

Přijeď aspoň na jeden den! My už se těšíme!

30. 08. 2024
ENHA NIGHT

Prázdniny sice končí, na trampoškách ale pokračujeme všichni dál. V poslední den letního příměšťáku navazujeme rovnou další akcí – přespávačkou v ENHA. Přijeď si užít poslední den prázdnin k nám. Čeká tě opět noc plná aktivní zábavy, soutěží a skvělých tréninků s našimi trenéry. Pitný režim a něco dobrého pod zub bude zajištěno.

Začínáme už v 17:00, aby si i rodiče mohli užít skvělý večer v kině nebo divadle.

18. 10. 2024
ENHA NIGHT

Zveme tě na první letošní podzimní přespávačku v ENHA. Skoč si k nám na noc, než napadne metr sněhu. Čeká tě opět noc plná aktivní zábavy, soutěží a skvělých tréninků s našimi trenéry. Pitný režim a něco dobrého pod zub bude zajištěno.

Začínáme už v 17:00, aby si i rodiče mohli užít skvělý večer přípravou lyžařské výstroje.

28. 10. 2024
Státní svátek

Na konci září se můžeš těšit ještě z jednoho volného dne. Máme otevřeno již od 09:00 hod, přijeď se těšit k nám a skoč si na pořádných trampoškách.

20. 12. 2024
ENHA NIGHT

Zrovna ti začaly vánoční prázdniny. Kde je můžeš oslavit lépe, než na přespávačce v EHNA! Připravili jsme pro tebe opět noc plnou aktivní zábavy, soutěží a skvělých tréninků s našimi trenéry. Pitný režim a něco dobrého pod zub bude zajištěno.

Začínáme už v 17:00, aby si i rodiče mohli užít klidný adventní čas přípravou krásných vánoc 🙂

REZERVACE