PRVNÍ NÁVŠTĚVA

1. Proč bych měl jít sportovat zrovna k vám?

Protože takový prostor, jako je u nás, nikde na Ostravsku nenajdete. Probudili jsme k životu starou tělocvičnu a přeměnili ji v moderní a svěží sportoviště s opravdu skvělými, kvalitními trampolínami!

 

2. Jste tréninkové místo pro veřejnost, nebo k vám chodí jenom profíci?

Rozhodně jsme tu pro všechny. Ale pozor! Existuje velké riziko, že když k nám budete chodit dostatečně intenzivně, profík se z vás stane! A pak už nebudete chtít přestat.

 

3. Můžu přijít kdykoliv se mi bude chtít, nebo musím sledovat rozpis lekcí?

Záleží na vás. Pokud chcete, přihlaste se k nám na lekce a pravidelně se zlepšujte v předem určených časech. Pokud preferujete svobodnou volbu a nárazové sportování, přijďte prostě, jak se vám to bude hodit. Doporučujeme jen předem zavolat a zjistit, zda máme volno. Rezervaci si můžete udělat i online.

 

4. Můžou u vás sportovat i děti?

Určitě ano. Snažíme se pohyb u dětí podporovat, co nejvíc to jde. Proto nabízíme i celoroční programy pro školy, a samozřejmě i klasické sportovní kroužky. Věříme, že aktivity, které by bavily i vás, budou děti prostě milovat. I když je doteď před tělocvikem pořád nějak záhadně bolelo bříško...

 

5. Co si mám vzít na sebe?

Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně. Na co určitě nezapomeňte, jsou náhradní ponožky, bez těch je na trampolíny vstup zakázán. Pokud je stejně zapomenete, můžete si je zakoupit na recepci. Na trampolínách skákejte klidně v převleku slona, pokud vám nebude moc těsný. Stačí tedy obvyklé sportovní oblečení bez opasků a zipů, doporučujeme dlouhý rukáv a sportovní kalhoty či tepláky.

PARTNEŘI

ENHA FREESTYLE 

Vratimovská 681/80
719 00  Slezská Ostrava-Kunčice
Recepce +420 727 989 696
info@enha.cz